خدمات سایت

همانطور که در قالب کلی صفحه اصلی سایت مشاهده میکنید سطوح دسترسی و خدمات در سایت فروشگاه اینترنتی مجموعه پرسپولیس به 5 دسته اصلی تقسیم میشود،که در هریک از این دسته ها شما می توانید به راحتی و با سهولت هرچه تمام تر امور خود را انجام دهید.

1:مشاوره و طراحی:در این بخش با توجه به فرم های طراحی شده مخصوص شما میتوانید به راحتی با استفاده از آنها درخواست خود مبنی بر نیاز مشاوره و طراحی در پروژه خود را ثبت کرده ودر کمترین زمان ممکن با پشتیبانان مجموعه ارتباط برقرار کنید. (نقطه قوت این بخش فرم های طراحی شده مخصوصی است که بدون هیچ پیچیدگی خاص شما را به مقصود خود میرساند و زحمت شما را در پرکردن فرم های قدیمی و کتبی به طرز چشمگیری کاهش میدهد.)

2:نصب و پشتیبانی فنی: فرض کنید در این بازه زمانی شما نیاز به پشتیبانی فنی در پروژه های در حال اجرای خود ویا حتی پروژه های قبلی خود دارید و یا می خواهید برای اجرا و نصب قطعات آسانسور پروژه خود با تیمی حرفه ای کارکنید که با آسودگی هرچه بیشتر شما را به پایان کار و استاندارد برساند در این زمان هم کافیست به این بخش در سایت مجموعه ما وارد شوید و با استفاده از فرم های آماده طراحی شده به سرعت با پشتیبانان ما ارتباط برقرار کنید.

3:خرید کالا:همه ما میدانیم که در صنعت آسانسور و در مسیر تهیه کردن قطعات مورد نیاز،وجود قطعات تقلبی ،قیمت های سرسام آور ،و وجود واسطه ها یک مانع بزرگ در رسیدن به راندمان بالا در پروژه ما هستند.

ما در این بخش این دغدغه را نیز حل کردیم و امکان این مورد را که شما بتوانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت کالا های مورد نیاز خود را تهیه کنید، فراهم کردیم . در این بخش تمامی کالا های مشخص شده را میتوانید انتخاب و خریداری کنید.(*وجود درگاه پرداخت اینترنتی امن و بانکی و دریافت فیش و فاکتور خرید یکی دیگر از امتیاز های این بخش در سایت پرسپولیس فراز میباشد.)**

4:نمونه پروژه های اجرائی: همانطور که از اسم این بخش مشخص است در این بخش شما پروژه های اجرائی مجموعه پرسپولیس فراز را همراه با عکس و آدرس مشخص این پروژه ها میتوانید مشاهده کنید تا با نمونه های کاری ما آشنا شوید.

5:امور نمایندگان:در این بخش افراد و یا شرکت هایی که تمایل به همکاری و یا اخذ نمایندگی مجاز دارند میتوانند با پرکردن فرم مربوطه درخواست خود را ثبت کرده و با مدیریت مربوطه ارتباط برقرار کنند.


امید است با یاری خداوند متعال در خدمت رسانی به شما عزیزان همواره پیروز و سربلند باشیم .